Medarbejdere • Assistancen

Medarbejdere

Susanne Myhlendorph 

Direktør
4290 3270
susanne@assistancen.dk

Lars Hornstrup

Socialfaglig konsulent / Projektleder
4092 4189
 lars@​assistancen.dk

Christina Riis Hansen

Socialfaglig konsulent
61101925
christina@assistancen.dk

Jennifer Aas

Socialfaglig konsulent
2196 0908
jennifer@assistancen.dk

Susanne Flagfeldt

Socialfaglig konsulent /
Stress coach
2252 1284
susannef@assistancen.dk

Saba Naureen

Socialfaglig konsulent
4295 4373
saba@assistancen.dk

Karina Saust Arvidsen

Socialfaglig konsulent
2278 6007
karina@assistancen.dk

Annette Rasmussen

Socialfaglig konsulent
2080 7180
annette@​assistancen.dk

Mileiza Parada Viscarra

Ergoterapeut
2333 7221
mileiza@assistancen.dk

Anne Palle

Socialfaglig konsulent /
Prof. bach. i ernæring og sundhed
2196 3391
anne@assistancen.dk

Amalie Svensson

Socialfaglig konsulent
9383 2677
amalie@assistancen.dk

Helle Larsen

Socialfaglig konsulent
9330 7195
helle@assistancen.dk

Ditte Baasch Hansen

Ergoterapeut
9387 5161
ditte@assistancen.dk

Sidsel Pedersen

Fysioterapeut
93808912
sidsel@assistancen.dk

Widyan Atrache

Socialfaglig konsulent
4294 9246
widyan@assistancen.dk

Lisbeth Sterll

Socialfaglig konsulent
93800484
lisbeth@assistancen.dk

Vores website bruger cookies. Ved at fortsætte med at bruge www.assistancen.dk accepterer du, at vi bruger cookies.   Læs mere

Cookie og privatlivspolitik
Her kan du skifte dine instillinger