Medarbejdere • Assistancen

Medarbejdere

Susanne Myhlendorph 

Direktør
3190 3270
susanne@assistancen.dk

Lars Hornstrup

Socialfaglig konsulent / Projektleder
4092 4189
 lars@​assistancen.dk

Trine Møller Løvenholdt

 Socialfaglig konsulent / Ergoterapeut
 2233 7221
trine@​assistancen.dk

Bente Schønemann Larsen

Socialfaglig konsulent /
Uddannelsesvejleder
2278 6007
 bente@assistancen.dk

Annette Rasmussen

Socialfaglig konsulent
2080 7180
annette@​assistancen.dk

Anne Palle

Socialfaglig konsulent /
Professionsbachelor i ernæring og sundhed
2196 3391
anne@assistancen.dk

Jennifer Aas

Socialfaglig konsulent
2196 0908
jennifer@assistancen.dk

Helle Larsen

Socialfaglig konsulent
9330 7195
helle@assistancen.dk

Susanne Flagfeldt

Socialfaglig konsulent /
Stress coach
2252 1284
susannef@assistancen.dk

Mette Petersen

Socialfaglig konsulent
4294 9246
mette@assistancen.dk

Birgitte Sanderhage

Socialfaglig konsulent
6110 1925
birgitte@assistancen.dk

Cookie og privatlivspolitik
Her kan du skifte dine instillinger