Medarbejdere

Susanne Myhlendorph Modin 

Direktør
3190 3270
susanne@assistancen.dk

Malene Ginsbo

Afdelingsleder
6162 0841
malene@assistancen.dk

Trine Møller Løvenholdt

 Socialfaglig konsulent / Ergoterapeut
 2233 7221
trine@​assistancen.dk

Lars Hornstrup

Socialfaglig konsulent / Projektleder
4092 4189
 lars@​assistancen.dk

Bente Schønemann Larsen

Socialfaglig konsulent /
Uddannelsesvejleder
2278 6007
 bente@assistancen.dk

Annette Rasmussen

Socialfaglig konsulent
2080 7180
annette@​assistancen.dk

Christine Bendix Valentin

Socialfaglig konsulent
 2292 7378
 christine@assistancen.dk

Heine Hannibal

Socialfaglig konsulent /
Personlig træner
2196 0908
heine@assistancen.dk

Anne Palle

Socialfaglig konsulent /
Professionsbachelor i ernæring og sundhed
2196 3391
anne@assistancen.dk

Helle Larsen

Socialfaglig konsulent
9330 7195
helle@assistancen.dk